Форум Ани Лорак *AniWorld*

Объявление

Для того, чтобы перейти на форум кликните на картинке

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Творчість від Alex_K

Сообщений 1 страница 30 из 36

1

Привіт вcім шанувальникам таланту й творчості Ані Лорак! Я - Олександр, тут щойно зареєструвався, бо й мені теж подобається Кароліночка.  І нехай сподобаласть вона мені лише 25 травня 2008 року - після її неперевершеного виступу на "Євробаченні-2008" - але ж, як кажуть, "краще пізно, ніж ніколи". Тому я тут, на цьому форумі моєї улюбленої виконавиці.
Це - тема, де я виставляю свою творчість, і для початку я вам показую 2 шпалерки с Каролінкою. Ця - моя "перша ластівка", зроблена 2 червня, тобто, в перші дні, відколи я став палким шанувальником Каролінки:

http://data7.gallery.ru/albums/gallery/129953--14087688-h200.jpg

А оцю шпалерку зробила для мене моя молодша сестра Маша - так вона мене привітала с моїм Днем Народження:

http://data7.gallery.ru/albums/gallery/129953--14087701-h200.jpg

Від шпалер до текстів. Зараз я представлю вам фанфік про Каролінку. Ось уявіть собі, що колись у майбутньому наша улюблениця вирішила провести на Майдані Незалежності у Києві благодійний концерт-акцію "Зірки - за здоровий спосіб життя", яким би внесла свій вклад у допомогу дітям, хворим на ВІЛ-СНІД. Пофантазуємо трошки? Якщо так, то вперед!

АНІ ЛОРАК – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

Народна Артистка України Ані Лорак відома не тільки своєю співацькою та акторською, а ще й благодійною діяльністю. Вона активно співпрацює з Фондом ООН з питань ВІЛ-СНІД,  допомагає дітям-сиротам, є Послом Доброї Волі ООН з питань ВІЛ-СНІД. І ось на День Незалежності України Кароліна (а це – справжнє ім’я популярної співачки) вирішила влаштувати благодійний концерт на майдані Незалежності. На Офіційному сайті Ані Лорак wwwanilorak.com у розділі «Новини» було розміщено наступне повідомлення:
«24 серпня на майдані Незалежності у Києві Ані Лорак збирає своїх друзів – зірок естради і спорту, а також їх шанувальників, на благодійний концерт-акцію „Зірки – за здоровий спосіб життя!”. Цим концертом співачка починає великий європейський благодійний тур, гроші від якого підуть на закупку нового обладнання і медикаментів для профільних лікарень і відділень. Приходь 24 серпня на майдан Незалежності – викажи свою солідарність з ВІЛ-інфікованими! Дивись на „1 Національному”: о 18:00 – прес-конференцію Ані Лорак, присвячену європейському турне та проблемам ВІЛ-СНІД, а починаючи з 19:00 – пряму трансляцію благодійного концерту „Зірки – за здоровий спосіб життя!”. Будь причетний до добрих справ!».
Напередодні благодійного концерту Ані Лорак завітала до студії «5 каналу» у програму «Re:акція». Відповідаючи на питання про мету свого майбутнього туру країнами Європи, Кароліна повідомила:
– Проблема ВІЛ і СНІД зараз стоїть дуже гостро не тільки в Україні, а й в усьому світі, і багато зусиль сьогодні робиться, щоб зрушити цю справу з мертвої точки. Проводиться безліч «Круглих столів», прес-конференцій, але результат, на жаль, поки мінімальний. Я розумію, що існує банальна фраза «Ліків від СНІДу поки ще не винайшли», але, ви знаєте, це не відповідь для тих, хто стикнувся з цією проблемою. Також ми знаємо ставлення до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД з боку здорового населення. На це також треба зважати, і міняти цю ситуацію. А що зі свого боку можу зробити я, як людина публічна, як відома співачка? Пропагувати здорові цінності, здоровий спосіб життя і, вибачте, говорити про те, що інтимні стосунки повинні бути захищеними. Чомусь реклама пива, цигарок і горілки у нас на кожному кроці і цілодобово на телебаченні транслюється, а таку соціальну рекламу якщо покажуть 5 разів за добу, то і добре, а то і менше. Мій тур – це благодійна соціальна акція, спрямована саме на це. Це, якщо хочете, і є соціальна реклама. Скоро на телебаченні вийде рекламний ролик з моєю участю, у якому я порушу саме ці питання. Такий ролик буде транслюватись і в тих країнах, куди я завітаю з концертним туром.
А поки на телебаченні транслюється інший ролик – анонс благодійного концерту. Затверджується список тих, хто буде виступати зі сцени Майдану 24 серпня, їм надсилаються запрошення. Також визначено, що ведучим концерту буде Тимур Мірошниченко – людина, яку ми знаємо як коментатора Міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення» і ведучого Національних відборів на цей конкурс в Україні. Сам Тимур в інтерв’ю «1 Національному» зазначив:
– Приємно, що мене визначено ведучим цього дійства. Напевне, тут позначається моя постійна робота саме з такими концертами, а також моє особисте знайомство з Кароліною. Особисто я вважаю, що Кароліна робить все правильно, роблячи таку промо-акцію – я це визначаю саме так. Я із задоволенням долучусь до збору коштів, який буде проводитись під час концерту, і закликаю це зробити кожного, хто прийде на Майдан в цей день. Тим більше, символічно, що Каролінка проводить свій концерт саме в День Незалежності – Національне свято України, яке повинно об’єднати всіх громадян. Об’єднати так, як об’єднує «Євробачення», коли, навіть якщо у кожного є свої улюблені співаки, але всі вболівають за представника України на цьому конкурсі і бажають йому перемоги. Наша Кароліна вже виступала на «Євробаченні», і я знаю, що тоді вся Україна справді вболівала за неї. Так ось, проведення Каролінкою свого концерту саме в День Незалежності – день, коли ми всі стоїмо під жовто-блакитним Національним прапором, ховаючи всі політичні прапори, – повинно всіх згуртувати, адже проблема ця для всіх спільна, вона – одна на всіх, і ми спільно повинні її вирішувати, в тому числі, і ось такими акціями.
В ці дні про Ані Лорак говорять і пишуть всі провідні вітчизняні мас-медіа, її запрошують до студій різні телеканали. Вона, як і у травні 2008-го року, знову є «першою топ-обговорюваною особою України». Тим часом на Майдані – своя робота. Там монтують сцену для виступів учасників концерту. Так, як окрім співаків там виступатиме і шоу-балет, і будуть робитися різні гімнастичні вправи, сцену треба зробити велику, щоб було де «розвернутись» танцюристам. А телеканал «1+1» вирішив провести опитування серед киян, як вони ставляться до такого кроку Ані Лорак, як проведення європейського благодійного туру. Як результат, більшість людей підтримують акцію Кароліни, проте свідомо зазначають, що одними концертами, нехай навіть і благодійними, справу не вирішиш.
Степан Андрусяк, підприємець:
– Тут потрібен комплексний підхід. Треба, щоб місцеві органи влади співпрацювали з благодійниками, тоді буде толк. А поки цього не буде, ми будемо лише говорити, але дій не буде.
Наталя Іваненко, пенсіонерка:
– А Президент приглашён на эту акцию? А Премьер-министр, Министр здравоохранения? Я что-то не слышала, чтоб они были. Ведь кто, как не они, должен заниматься этими делами? Не Ани Лорак будет брать на себя ответственность за выполнение планов по борьбе с ВИЧ-СПИД, а Правительство. Если будет только концерт, то всё это, извините, до одного места. Инициативу я поддерживаю, но песнями и плясками это не решается. Пусть Президент выступит, пусть Премьер выступит, пусть они скажут свою позицию, пусть расскажут, как и куда деньги пойдут, которые будут собирать во время концерта. А откуда я знаю, кому я отдаю деньги? Откуда я знаю, что мои, скажем, 5 гривен, или 10 с моей пенсии пойдут на действительно закупку оборудования, или в карман «теневикам», как это часто бывает? Контроль нужен со стороны всех органов, в том числе и местных. Мер Киева пусть выступит. Если уж делать, то делать до конца и полностью, а не так: нарисовал одну ногу, а вторую забыл.
Аліна Ступченко, студентка:
– Підтримую повністю те, що робить Ані Лорак. Давно пора вже. Із задоволенням прийду на Майдан і подивлюсь на виступи улюблених співаків. (Журналіст питає: «А гроші будете жертвувати? Протягом дня буде збір коштів, і під час концерту теж»). Не знаю… хіба тієї стипендії вистачає, щоб нею ще жертвувати? Добре, що хоч концерт безкоштовним зробили – не часто таке буває.
Телеканали «1 Національний» і «5 канал» оголосили, що 24 серпня проведуть спільний телемарафон «Ти – за здоровий спосіб життя!», в рамках якого, окрім піднятої Ані Лорак теми ВІЛ-СНІД, будуть обговорюватись інші нагальні питання цієї проблематики. У студії двох каналів будуть запрошені політики, митці, громадські діячі, і кожен зможе висловити свою думку з приводу обговорюваної теми. А через влаштований телеміст між цими каналами і з регіонами  до розмови можуть долучитися й ті, хто запрошений до регіональних студій «5 каналу» у Львові, Донецьку та інших містах. Тим часом, як стало відомо, Президент України та Міністр охорони здоров’я України таки візьмуть участь у благодійній акції на Майдані – про це сьогодні оголосили прес-служби Глави держави та Уряду. Профільний Міністр також планує завітати на «1 Національний» і долучитися до телемарафону. Протягом дня прийдуть туди й ті, хто виступатиме на Майдані ввечері. Всі, окрім Ані Лорак – вона в той день буде займатися іншими справами. Але, окрім справ благодійних, вона запланувала на 17:00, тобто перед початком прес-конференції і концерту, ще й зустріч з шанувальниками і автограф-сесію для них, про що й було повідомлено на Офіційному сайті співачки, і чому, звісно ж, усі прихильники таланту й творчості Кароліни дуже зраділи.
І ось у переддень концерту телеканали, що приймають учать у телемарафоні, поцікавились у деяких зіркових гостей концерту, що вони думають з приводу організованої Кароліною благодійної акції.
Лілія Подкопаєва, гімнастка, Голова благодійного Фонду допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування:
– Я полностью поддерживаю Каролинку, так как сама занимаюсь вопросами благотворительности и знаю, как это сложно – организовать такую акцию. Я сама проводила подобные акции на Майдане в День защиты детей, но мне близка и эта тема, тема СПИДа, поскольку многие детки, особенно те, которые живут в приютах и в детских домах, уже являются ВИЧ-позитивными, и именно из-за этого от них отказались мамы. У меня много таких случаев, и у меня болит душа за них. Поэтому то, что делает Каролина – это прекрасно, и это ещё раз доказывает, что у нас есть среди людей известных, публичных, те, которые помнят о проблемах, ведь это может коснуться каждого. СПИД не спит, как говорят. А я добавлю: и не выбирает, ты известный или нет, ты Президент или домохозяйка.
Тіна Кароль, співачка, Посол Доброї Волі ЮНІСЕФ, співробітник ФН ООН з соціальних програм:
– Моя учать у цій акції – це знак того, що я також підтримую те, що робить Ані Лорак. Я вважаю, як людина, що також має причетність до різних соціальних програм і проектів, що такі акції можуть лише посприяти зближенню, об’єднанню українців навколо проблем. Я неодноразово бувала у притулках, у Будинках дитини, я бачила ці очі дітей. Зараз ми говоримо про СНІД, а я скажу, що серед тих діточок є ті, що вже хворі на СНІД. І в першу чергу треба на це звертати увагу. Тому я із задоволенням виступлю на Майдані і долучусь до акції. Це – мій обов’язок, і в першу чергу, як публічної людини.
Ірина Білик, співачка:
- Мне близка тема, поднятая Каролиной. Я еще в 2006 году провела Всеукраинский благотворительный тур «Помочь так легко», я затрагивала похожие вопросы, а деньги от продажи билетов на мои концерты тоже шли на благотворительность. Поэтому, конечно, я полностью поддерживаю все, что делает Каролина. Я думаю, во время своего выступления на Майдане я расскажу об этом больше.
Олександр Пономарьов, співак:
– Кароліна робить все правильно, і я згоден, що у нас існують ці всі проблеми, і їх треба вирішувати. Але я скажу, що просто зібраними коштами тут не допоможеш. Треба, що була воля людей. Я от недавно дивився на «1+1» новини, і там одна жіночка сказала, що без політиків нічого не буде. Я скажу так: не без політиків, а без політичної волі нічого не буде. Бо політиків у нас багато, і на Майдані вони будуть. Але у них, на жаль, є лише 2 варіанти. Перший – вони просто виступлять, запевнять всіх, що так, проблема є, знаємо, вирішуємо. Другий – вони, крім того, що є у першому варіанті, «потрясуть гаманцями», продемонструють на камери N-ну кількість коштів, зібраних від учасників акції, навіть щось там почнуть робити, але як тільки пафос оцей пройде, все замовкне, наче й не було Кароліни з цим шоу, яке вона влаштовує. Третій варіант, який повинен бути, його нема. (Питання журналіста: «Ані Лорак їде у тур країнами Європи – як ви це оцінюєте?). Нехай їде, вона має показати, що Україна – європейська держава. Нехай пропагує здоровий спосіб життя ще там. Я б їй радив ще в Америку поїхати, щоб розповісти, як правильно харчуватись, щоб не було ожиріння. Хоча ні, то питання до Тіни Кароль (сміється) – вона в нас всі дієти перепробувала, вона точно знає.
І ось – 24 серпня. Зранку, як завжди, урочисті заходи, о 12:00 – святковий виступ Президента з нагоди Дня незалежності України. Ані натяку на вечірню акцію. Але вже о 13:00 «1 Національний» і «5 канал» почали обіцяний благодійний марафон. А Майдан готують до концерту – жовто-блакитний прапор, який висів по центру сцени під час виступу Президента, зняли, натомість повісили полотнище з написом «Всеукраїнська благодійна акція „Зірки – за здоровий спосіб життя”». З обох боків сцени розташувались 2 екрани, на яких демонструватиметься прес-конференція Ані Лорак, запланована на 18:00, і документальний фільм про ВІЛ-інфікованих. Цей фільм транслюватимуть і 2 телеканали.
Ближче до вечора на майдані починають збиратися люди. Багато хто прийшов з червоною стрічкою на грудях – знаком солідарності з ВІЛ-позитивними (тут доречно згадати, що ще у кліпі Кароліни «Shady Lady» можна було побачити людей з такою стрічкою). Але окремо від усіх людей ближче до лівого кінця сцени збирається інша купка – то і є так званий «фан-сектор Ані Лорак», де співачка проведе свою зустріч з прихильниками. Чути, як присутні там наспівують пісні своєї улюблениці, обговорюють соціальний проект, влаштований нею.
– Вот смотрите, мы тут собрались, для нас вроде бы главное, что Каролиночка выступит на концерте, то есть, мы рассматриваем сегодняшний день просто как очередную возможность увидеть нашу любимицу. А вот о том, что сделала Каролинка, мы задумывались? Как кто оценивает этот проект нашей звёздочки? Я, например, считаю, что она подаёт очень хороший пример остальным. Это показывает, что у неё есть талант не только петь, но и подготовить такой концерт самой.
– Да, согласен. Не каждый может сам всё организовать, пригласить. Она ж ещё пресс-конференцию даст.
– О, точно! А я уже и забыла! То, что Каролинка не только поёт, а и занимается благотворительностью, подчёркивает, что талант её безграничен, что она – разносторонняя. Мы её знаем, как певицу, как актрису, а вот теперь в очередной раз увидим ещё одну сторону.
– Интересно, а что Каролинка будет петь?
– Наверное, что-то из нового альбома. Вроде говорили, что так.
– Классно! Но я хотела бы, чтоб она спела ещё «Я с тобой» с альбома «15»! Это покажет, что она с нами со всеми будет делать то, что задумала – в смысле, проводить вот эту акцию.
– Ага, точно! Интересный ход! Надо Каролинке сказать, когда встреча будет, ага?
– А чё я?
– Как чё? Ну, ты ж предложила!
– Я не предложила, а просто пожелание своё высказала!
– Так вот Каролинке и выскажи! Или боишься? На форуме так вопросы задаёшь активно, не пропускаешь не одного посещения Каролинки, а тут что?
– Та ладно вам спорить! На форуме мы все вопросы задаём, а тут программа концерта уже утверждена. Лучше покажите подарок, который Каролине приготовили – ну, кто там с кулёчком?
– Вот я с кулёчком. Вот, смотри
– дівчина витягнула з пакетика пакуночок, обв’язаний сріблястою стрічкою. – Только вручать же не я одна буду!
– Ну, не ты одна, я знаю. А кто будет?
– Та мы ж договаривались! Вот троица!
– Хи, нашли «левых»! Давай, и ты присоединяйся! Говорить будешь!
– Я вам шо, оратор?
– Причём здесь оратор? Просто скажи, и всё. Чи трудно?
– Не трудно. Кстати, щас уже без пяти пять, так что недолго осталось нам ждать.
– Смотри, он рифмой заговорил! А говорит – не оратор! Хи-хи-хи…

Тим часом Майдан заповнився людьми, а на сцені встановлюють музичні інструменти – концерт відбуватиметься під «живу» музику. Вже поприїжджали «кортежі» деяких учасників благодійної акції – таких, як Віталій Козловський, Лілія Подкопаєва, Наталя Могилевська. Трохи пізніше виринула з натовпу своїх фанатів Ірина Білик. Ані Лорак вже тут, проте наразі завідує організаторськими справами. До речі, начебто її силует хтось із шанувальників вже помітив, і фан-сектор Каролінки проскандував декілька разів «КА-РО-ЛІ-НА»! Проте, чи точно це була вона, ніхто сказати не міг – досить багато людей було у VIP-секторі. Тільки от нащо приїжджати за 2 години до початку концерту…
Аж ось до фан-сектору наближається ВОНА… Усміхнена і радісна АНІ ЛОРАК!!! Фанати зааплодували, а вона з тілоохоронцем підійшла до них і зробила свій улюблений жест повітряного поцілунку. Потім дала знак охоронцю, щоб не заважав, а сама стала, ї її відразу ж оточили шанувальники. Серед шанувальників почулося «гм-гм», і фан-зона замовкла. Вперед виступив той самий «новоспечений оратор» – принаймні, так його назвали свої.
– Кароліночко! Це – подарунок тобі від нас, від всього «AniWorld». Читай, дивись і згадуй нас, а ми завжди будемо пам’ятати тебе. Ми з тобою! Ти – найкраща! Ми любимо тебе!
І поки приємно здивована Каролінка розгортала пакунок, що передав їй «форумчанин-оратор», фан-зона затягнула: «День сегодня будет твой – не грусти, не надо! Хочешь – этот мир вокруг станет твоим…». Розкривши пакунок, Каролінка витягла звідти красиво оформлену невеличку книжечку, вгорі якої красувалось золотистми літерами «AniWorld», а трохи нижче літерами сріблястими «Творчість шанувальників». Співачка переглядає книжечку, тепло посміхається, неголосно промовляючи деякі фрази. А там і вірші, і розповіді, і малюнки, і фотографії, зроблені членами «AniWorld». І все це присвячено їй одній – тій, завдяки якій цей «World», тобто світ, і створився. Поки Каролінка переглядала подарунок, фан-зона мовчала, час від часу деякі присутні намагались довести усім своїм виглядом, що їх тут немає, коли співачка доходила до їх творіння. Та вона дарувала теплу посмішку кожному з присутніх, чию роботу переглядала. Закінчивши «вивчення» подарунку, Каролінка сама «взяла слово»:
– Дорогі мої! Ви не уявляєте, як мені зараз приємно тримати в руках цю книжечку. Це для мене – повна несподіванка. Дякую вам! Які ж ви молодці! Скільки тепла, любові, доброти закладено в ці роботи! Вони всі просто прекрасні! «AniWorld» – світ талантів, і я це бачу. І зараз, ідучи на прес-конференцію, я йду з гарним настроєм, який ви мені подарували. Я збережу цю книжечку як пам'ять про сьогоднішній день, і через багато років знову діставши її, дуже приємно буде згадати вас, моїх шанувальників, які зробили мені чудовий подарунок. Ще раз дякую! Ви знаєте, деякі вірші тут можуть претендувати на те, щоб стати піснями, тому не дивуйтесь, якщо раптом почуєте від мене пісню, у якій хтось із вас – а може і не один із вас – впізнає свої рядки. І я це кажу щиро. Тож нехай нас об’єднають наші «3 звичних слова», а слова «Знаю – будеш мій, мрій про мене, мрій» нехай стануть реальністю. «Не бойся, иди со мной, мне сердце своё открой, ведь я с тобой!». Я з вами! Ще неодноразово побачимось! А зараз мені час поспішати – мене вже чекають у прес-центрі «УНІАН», а потім я відкриватиму концерт. І мої найкращі пісні – для вас!
І Каролінка, роздавши шанувальникам листівки з автографом і сфотографувавшись з прихильниками, зникла у натовпі. А схвильовано-радісні шанувальники перезиралися між собою – все пройшло так, як вони того хотіли, навіть краще! Вони теж запам’ятають цей день надовго – завдяки фотографіям, що залишаться на форумі «AniWorld», завдяки цій теплій і радісній атмосфері, яка завжди буває при зустрічі з улюбленою виконавицею.
В «УНІАН» на Ані Лорак дійсно вже чекали. Пряма трансляція прес-конференції співачки, яка, щоправда, зараз виступає в іншій ролі – ролі соціального діяча – розпочалась, і фан-зона на лівому великому екрані, біля якого і розташувалась, знову побачила знайоме обличчя і почула той самий приємний голос. Ані Лорак говорила про мету акції, про те, що потрібно, щоб кожен сьогодні зробив свій внесок у загальну справу, і цей внесок може бути абсолютно реальним – у вигляді грошей, які збираються сьогодні протягом всього дня:
– Роблячи таку пожертву, ви допомагаєте тим, хто опинився в біді. Та знайте: це може трапитись з кожним. Хто з вас 100%-во знає, що в ньому немає «прихованого» ВІЛ? Чи всі з вас перед тим, як робити ЦЕ, перевірялися у лікаря, чи користувалися захисними засобами? Я розумію, що це – дуже слизька тема, і вона не обговорюється в суспільстві, вважається, що це некрасиво – говорити про такі речі. Тоді у мене до вас питання: а чи красиво, що у нас сотні людей хворіють на СНІД? Чи красиве наше ставлення до ВІЛ-інфікованих? Ми над цим не думаємо, ми вважаємо цю тему не вартою обговорення, а тим часом у хворих батьків народжуються хворі діти…
Трохи незвично, може, було чути від популярної співачки чути про такі, «аж занадто серйозні», як на деяких, речі, проте якщо цю проблему не будуть піднімати такі, як Ані Лорак, хто тоді буде її піднімати? «УНІАН» уважно слухав Посла Доброї Волі ООН з питань ВІЛ-СНІД, журналісти занотовували слова Кароліни Куєк до блокнотів, а телеканали «1 Національний» і «5 канал» мовчки транслювали картинку прес-конференції. Все занадто буденно і звично, і, разом з цим, не усвідомлюється, що все це – поряд, що це може торкнутися кожного. Так, СНІД не передається через дружбу чи через невимиті після відвідування кімнати громадського користування руки. Але ж чому тоді кількість ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД так стрімко зростає?..

Мовчав і фан-клуб Кароліни, стоячи біля лівого великого екрану, що висів на сцені. Члени «AniWorld» спостерігали за прес-конференцією, але дивились на Ані Лорак не просто як на улюблену співачку. Вмить Кароліна змінилась – з усміхненої і радісної, якою була ще півгодини тому, дякуючи за подарунок, вона перетворилась на серйозну, і говорила про серйозні речі. Значить, Ані Лорак буває і такою.
Прес-конференцію закінчено, і Кароліна полишає залу «УНІАН». Тепер – черга за найголовнішим. На Майдані вже за декілька хвилин відбудеться фінал благодійної акції «Зірки – за здоровий спосіб життя!» і святковий Гала-концерт за участю популярних естрадних виконавців. «1 Національний» транслюватиме цю подію «наживо», тому всі, хто не зміг чи через різні причини не потрапив на головний майдан України, також зможуть побачити це дійство.
На сцену піднімається Тимур Мірошниченко, вітається з майданом і говорить:
– Сьогодні – незвичайний день! Сьогодні – День Незалежності нашої рідної України! І саме сьогодні найкраща співачка України проводить благодійну акцію «Зірки за здоровий спосіб життя»! Отож, зустрічайте: неперевершена Ані ЛОРАК!!!
Лунає музика, і на сцені з’являється Каролінка. Від серйозної Ані не лишилося й сліду – знову тепла посмішка, знову традиційний повітряний поцілунок. Кароліна, поправивши сукню, бере мікрофон і починає:
– Привіт, друзі! Привіт всім, хто сьогодні зі мною на майдані! Сьогодні – велике свято для нашої країни! Сьогодні – День Незалежності, і я сьогодні прийшла сюди, щоб відсвяткувати його разом з вами та моїми колегами по естраді! Сьогодні для вас – тільки найкраща музика від найкращих виконавців! Але не забуваймо, що це – не просто концерт. Це – фінал моєї Всеукраїнської благодійної акції «Зірки – за здоровий спосіб життя!», і тому там, біля сцени, справа і зліва, а також з боку Хрещатика проводиться збір коштів на закупку нового обладнання для лікарень, на лікування хворих на СНІД! Активно приймайте учать: кожна ваша гривня – це чиєсь врятоване життя! Пам’ятайте – ВІЛ-інфіковані – це такі ж люди, як і ми всі, і не треба відділяти їх від решти світу. Вони не винні в цьому. Розвитку ВІЛ-інфекції можна зарадити, ось для цього ми і проводимо такі марафони, такі акції, як сьогоднішня. Нас зараз бачать на «1 Національному» телеканалі у прямому ефірі, тому я звертаюся до всіх глядачів: приєднайтесь до акції, перешліть кошти з вашого мобільного рахунку на вказаний на вашому телеекрані номер – таким чином ви також підтримаєте тих, хто потрапив у біду. Запам’ятайте: з ВІЛ можна жити, СНІД можна лікувати, і можна назвати чимало прикладів, коли люди жили довго, навіть будучи хворими на СНІД. Але досить про сумне! Сьогодні ж свято, так? Будемо співати, так? (Майдан кричить «ТАК!»). Тоді поїхали! «Shady…».
Майдан підхоплює: «…Lady!», а Кароліночка почала: «You’ve been my superstar, but it’s not what you are, you’ve been my superhero…». І знову звучить: «Shady lady – I’m gonna strike like thunder! Are you ready? I wanna make you wonder! Rollin’ steady – I’m gonna make you shiver, my heart is burning now!», і знову ми пригадуємо, як 24 травня 2008 року Ані Лорак порвала всю Європу цією піснею, посівши 2 місце на «Євробаченні», але привізши з собою приз «Press Awards Song Contest» як найкраща співачка «Євробачення» за версією журі та музичних оглядачів конкурсу. А далі була вже багатьма улюблена «С первого взгляда». Проспівавши її, Ані Лорак говорить:
– Я не прощаюсь з вами! Я ще повернусь сюди! А поки наш концерт триває, і слово Тимуру Мірошниченку!
Тимур дякує Каролінці за прекрасний виступ і каже, що з нетерпінням чекатиме її появи на цій сцені ще. А поки продовжує концерт і оголошує виступ Наталки Могилевської, яка незадовго до цього відзняла кліп на одну зі своїх нових пісень. От «свіженьке» від Наталки – спеціально для присутніх на Майдані. Після неї на сцену піднявся Олександр Пономарьов, виконавши багатьма улюблену «Я не такий», виступила Тіна Кароль, виконавши також один із своїх нових хітів з чергового альбому. За Тіною на сцену вистрибнув Віталік Козловський, який завів публіку старою, проте народно-улюбленою запальною «Ты хотела», потім Наталя Валевська, Світлана Лобода, гурт «Друга ріка» і Вєрка Сердючка презентували свої нові композиції. Замикала «зіркову процесію» Ірина Білик піснею «Мы будем вместе». І ось Тимур знову оголошує:
– Ну що ж, для вас вже виступили ваші улюблені виконавці, але на цьому свято не закінчується! Найкраща музика ще звучатиме, бо на сцені знову з’являється… от я зараз хочу, щоб ви промовили це ім’я разом, всім Майданом, щоб нас почули ген-ген! Отже, Майдане, разом всі: для вас співає…
«А-НІ ЛО-РАК!!!» – скандує Майдан, і під це скандування на сцену знову піднімається Каролінка.
– Я знову з вами! Хочете, щоб свято тривало? Так? Не чую? (Майдан кричить «ТАК!»). От і добре! У мене є для вас пісня, і я точно знаю, що вона вам багатьом подобається. Трошки лірики в цей вечірній час нам не завадить. Руки догори, Київ! «Я стану морем»!
«Не тримай мне, не треба, не тримай – все одно втечу із твоїх обійм…» – полився над Майданом ніжний і м’який голос Каролінки. «Як тече ріка, так я втечу за край, відпусти мене – я стану морем… Ще остання мить, і мене нема – я мов та ріка, що стане морем…» – співає Майдан разом з найкращою співачкою України. А після виступу – бурхливі овації. А Каролінка не забуває нагадувати про збір коштів, який все ще триває, і скоро закінчиться, тому треба поспішати. Після цього вона виконала пісню з її нового альбому, що побачив світ у березні цього року і з піснями з якого вона вже виступила на «Таврійських Іграх», а далі запросила на сцену Президента України.
У своїй короткій промові Глава держави подякував Ані Лорак за організацію і проведення благодійної акції і запевнив, що влада зробить все, щоб допомогти ВІЛ-інфікованим і хворим на СНІД. А Міністр охорони здоров’я, що вийшов слідом за Президентом, пообіцяв, що всі зібрані під час акції кошти підуть саме туди, куди вони мають піти, і він разом з Міністром фінансів бере на себе зобов’язання особисто слідкувати за цим.
Свято наближається до свого завершення. Ані Лорак, яка весь цей час не відходила зі сцени, оголосила, що збір коштів завершено, і після виступу Лілії Подкопаєвої та 2-3 народних депутатів на екрані висвітилась загальна сума цих грошей. Ну, а далі Ані Лорак звернулась до всіх:
– Ну, що ж, хорошого, як завжди, мало. Але не розчаровуйтесь! Я з вами ще неодноразово зустрінусь! На збірних концертах, на моїх сольних концертах! Я їду у великий європейський тур, але знайте: подумки я завжди з вами! «Я с тобой»!
Збулась мрія шанувальників Каролінки: говорили у фан-зоні, що їх улюблениця заспіває цю пісню – от вона і заспівала. Майдан співав разом з нею: «А я за тебя в огонь, я стану твоей судьбой, я буду звездой небес, что б путь указать тебе! А я для тебя живу, все боли твои возьму, не бойся, иди со мной, мне сердце свое открой - ведь я с тобой!».
По завершенні пісні над сценою в небі розірвався святковий салют на честь Дня Незалежності і на честь благодійної акції «Зірки – за здоровий спосіб життя!», під яку Кароліна виконала «Я вернусь» - невмирущу пісню, яка живе в серцях шанувальників її творчості ще з 1998 року: «Я вернусь перелетной птицей, ранним утром постучу я крылом в окно тебе. Я вернусь, чтобы повториться, повториться еще раз, хоть на миг в твоей судьбе». І це означало лише одне - вона ще повернеться, щоб знову заспівати для всіх свої найкращі пісні.
Ось так завершився цей день, ось так завершилося це свято. Тепер лишається сподіватись, що такі акції, як ця, допоможуть людям глибше зрозуміти проблеми ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, по-іншому сприйняти їх, не відштовхувати. Бо вони – такі ж, як і ми всі, просто вони потрапили у таку ситуацію. А кому ж займатися цим? Так, політики теж багато чого говорять, проводять «Круглі Столи» і Парламентські Слухання, але сенсу з них майже ніякого. Чи є сенс в сьогоднішній акції? Як би далі не склалося, в одному у цій акції точно є великий плюс і перевага над усіма Слуханнями: ця акція порадувала мільйони шанувальників справжньою українською естрадною піснею. Ну, і в цьому нема нічого дивного – коли за справу береться професіонал, то все виходить у нього професійно. А хто ж цей професіонал? Та все вона ж – наша прекрасна «Shady Lady», наша чудова і неперевершена Кароліночка! Найкраща співачка України з чарівним, ніжним і м’яким, а іноді сильним і вибуховим голосом. Співачка, таланту якої вистачає і на виконання пісень, і на зйомки у мюзиклах та кліпах, і на активну соціальну діяльність…
Ось така вона, безмежно талановита і незрівнянна Народна Артистка України Ані Лорак. Не вірите, що Кароліночка така? А ви послухайте її пісні, подивіться її кліп та виступи на концертах, і все зрозумієте!

Ось такий фанфік. А ще чекайте від мене декількох віршів. Вони були написані в різний час, і я незабаром їх розміщу тут.

Отредактировано Алекc (2008-07-15 00:37:47)

0

2

Алекc, классные обойки http://gif.vio.ru/03/yahoo.gif

0

3

Алекc написал(а):

представлю вам фанфік

чесно кажучи, не дуже зрозуміла мету цього фанфіку...

а ще виникло питання, ти пишешь:

Алекc написал(а):

завітала до студії «5 каналу» у програму «Re:акція»

чому саме до цього каналу? ти є його шанувальником, чи просто рекламуєш?

стосовно шпалер - непогано, але є маленькі дрібниці, які трошки портять загальне враження

ЗЫ: розмішуй будь ласка все з передоглядом, а то шпалери навіть не повністю влазять на сторінку форуму, що також не сприяє позитивному враженню :)

чекаю на нові роботи та обіцяні вірші :)

0

4

Аннушка написал(а):

чесно кажучи, не дуже зрозуміла мету цього фанфіку...

Мета... Ну, тут - пропаганда здорового способу життя, привернення уваги до ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД. Хоч конкретної мети як такої, я не ставив - мені просто приємно придумувати і писати, у яких заходах могла б прийняти учать моя улюблена Кароліночка.
До слова скажу, що у мене є 14 різних фанфіків про Тіну Кароль, де я описую, у яких конкурсах, концертах чи інших подіях могла б прийняти учать ця співачка. Деякі форумчани, хто є членами фан-клубу Тіни Кароль, це вже знають, бо я фанфіки про Тіну я розміщував на форумі Офіційного Фан-клубу Тіни Кароль.

Аннушка написал(а):

чому саме до цього каналу? ти є його шанувальником, чи просто рекламуєш?

Знаєш, я міг би написати ТРК "Україна" ("Новини"), "НТН" ("Репортер"), "1 Національний" ("Точка зору"), "1+1" ("ТСН") чи будь-який інший канал - мені все одно. Просто там захотів написати саме "5-й", а ще ж у фанфіку фігурують "1 Національний" та "1+1". А щодо шанувальника каналу... Напевне, все ж таки, для мене це "М1" та "1+1".

0

5

Ну, а тепер - обіцяні вірші. Цей я написав 18 червня 2000 року, на свій День народження. Це були перші в моєму житті римовані рядки:

*   *   *

И вот в 2000 году
Вдруг снова лето наступило.
И день рожденья тут как тут,
И мне 13-й пробило.

Я не поэт, поверьте мне.
Но может даже день рожденья
Поможет сделаться им мне
На радость всем и удивленье.

Деякі з нижче представлених римованих рядків написані як просто вірші, а деякі - як пісні, тобто з розбивкою на куплети й приспів. Деякі з них я писав на мелодію якихось відомих пісень (про що я зазначатиму), мотив до інших (де нічого не зазначено) придумував просто сам.

Отож, блок новорічних віршів-пісень. Перша з них - двомовна, грудень 2005 року:

З Новим роком! / С Новым годом!

1 куплет.

Новорічне світле свято — конфетті, ялинка, сніг.
Дід Мороз нам на санчатах подаруночки привіз.
Засвітилася ялинка, стали всі у хоровід,
I сказав радіодиктор: «Ми вступаєм в Новий рік!».

Приспів:

Новий рік, Новий рік вже ступає на поріг,
Зустрічає його радо все населення Землі.
Новий день, новий час - кожен має мрію з нас.
I нехай вона здійсниться в Новорічний час!

2 куплет.

С Новым годом поздравляем мы друг друга в эту ночь
И всего-всего желаем, что хотим, чтобы сбылось.
Вот часы пробьют двенадцать, в небе вспыхнет фейерверк...
Что грустишь? Давай смеяться! С Новым годом всех-всех-всех!

Припев:

Новый год, Новый год к нам неслышно подойдет,
Его встретят во всем мире, встретит радостный народ.
Фот ушел старый год... Оторвемся от забот,
Чтобы вместе, дружно встретить этот Новый год!

3 куплет.

Новий рік вже на порозі, вже у двері стука він.
На його шляху-дорозі вт зробив чимало див.
Ми желанье загадаем, в чудо верить хочется.
В эту ночь, ми точно знаем - все желанья сбудутся!

Припев:

Новый год, Новый год к нам неслышно подойдет,
Его встретят во всем мире, встретит радостный народ.
Новий день, новий час - Кожен має мрію з нас.
I нехай вона здійсниться в Новорічний час!

Новий рік, Новий рік вже ступає на поріг,
Зустрічає його радо все населення Землі.
Вот ушел старый год... Оторвемся от забот,
Чтобы вместе, дружно встретить этот Новый год! 

Цю пісню можете співати на мотив пісні Тараса Петрененка "Україна". Рік написання - грудень 2006:

Новий рік

1 куплет.

Це свято радісне й веселе, і душу людям зігріва,
Стає тепліше у оселі, хоча надворі і зима.
Його не можна не чекати, воно приходить на поріг -
Це світле і щасливе свято, що має назву НОВИЙ РІК.

Приспів:

З Новим роком всіх вітаю,
Щастя, радості усім,
Нехай музики лунає
І дзвенить веселий сміх!

2 куплет.

Збереться разом вся родина - ялинка і святковий стіл,
Під Гімн Державний воєдино піднімемо ми келихи.
І тост я виголошу знову: «Нехай у вашому житті
У цьому році, в році новім, все буде краще, ніж завжди!».

Приспів:

З Новим роком всіх вітаю,
Щастя, радості усім,
Нехай музика лунає
І дзвенить веселий сміх!

Гурт "ABBA" - "Happy New Year", вільна україномовна інтерпретація відомого новорічного хіта. Грудень 2007 року: 

Це Новий рік

1 куплет.

Ось він прийшов — як чекали довго ми!
Свято це у зими найчарівніше з усіх.
І свічки горять, і ялинка у вогнях,
Дід Мороз йде до нас — в Новий Рік долає шлях.

Приспів:

Це Новий рік, свято для всіх—
Просто візьми і подякуй ти усім,
Хто з тобою поруч був вусі часи.
Це Новий рік, свято для всіх -
Ти побажай, щоб збулися мрії всі,
Щоб наступний приніс добро в житті нам усім.

2 куплет.

Всі за столом і шампанського вже час:
Бризки ті зведуть нас - феєрверк іще не згас!
Так, свято прийшло, і святкуємо разом:
Тост за мир і добро, тост за щастя і любові
З Новим роком! Час прийшов!

Приспів:

Це Новий рік, свято для всіх—
Просто візьми і подякуй ти усім,
Хто з тобою поруч був вусі часи.
Це Новий рік, свято для всіх -
Ти побажай, щоб збулися мрії всі,
Щоб наступний приніс добро в житті нам усім.

3 куплет.

Ця свята ніч Новорічна повна див,
І лиш той, хто схотів, їх побачити зумів.
І нам подаруй свого серця ти тепло -
Зігріва хай воно, кому холодно було.
Хто втомився, той пішов!

Приспів:

Це Новий рік, свято для всіх—
Просто візьми і подякуй ти усім,
Хто з тобою поруч був вусі часи.
Це Новий рік, свято для всіх -
Ти побажай, щоб збулися мрії всі,
Щоб наступний приніс добро в житті нам усім.

Цей вірш написаний теж у грудні 2007 року. А ідея мені прийшла в голову, коли я згадав, як прогулювався вечірнім Харковом 31 грудня 2006 року.

Харків зустрічає Новий рік

Новий рік приходить в кожне місто — непомітна нам його хода.
Він такий маленький, ніжний, чистий... Починає відлік календар.
Харків зустрічає його радо - на майдані танці і пісні.

Переможно він стає до влади — геть пішли усі думки сумні.
Вийду я на вулицю із дому і пройдуся Харковом в цей час:
Все це таке рідне і знайоме Новорічна ніч змінила враз.

Ось Сумська і ось Майдан Свободи - там стоїть ялинка, вся в вогнях.
Скільки ж сюди з'їхалось народу! І торую я крізь натовп шлях.
А на сцені - Новорічне дійство: Дід Мороз, Снігуронька стоять,
А із ними гномиків сімейство - нас зі святом прийшли привітать!

І красивий танець, як кохання, танцюристи виконають нам,
Потім - пісня. А в ній - побажання миру, щастя, злагоди, добра.
Дід Мороз говорить: «Ну що ж, друзі! Попрощаємося з роком цим старим!
Хай які б він пе робив потуги, свій він час уже давно віджив!».

Ми рахуємо у відліку зворотнім: «10, 9, 8, 7, 6,5...».
І почулося щасливе «З Новим роком!», як годинник скінчив відбивать.
Феєрверки, крики «Так! Зі святом!», Гімн Державний над нами заграв.
Старий рік всі права вже втратив – рік Новий натомість перейняв.
Я щасливий, що живу на світі, бо щасливий, що це свято є.

Його люблять всі — дорослі й діти: Новий рік над нами виграє.
Догоріли й згасли феєрверки, порожніє також, і майдан,
Подарунки, квіти і цукерки під ялинку хтось поклав вже нам...
Новий рік приходить в кожне місто - непомітна нам його хода.
Він такий маленький, ніжний, чистий... Починає відлік календар.

Вірш, написаний на Великдень - 1 травня 2005 року.

Христос воскрес!

Ісус Христос воскрес із мертвих,
Бо смертю смерть він подолав,
І воскресінням цим чудесним
Життя нам вічне дарував.

Голгофа - Його там розіп'яли,
Як Хрест важкий приніс туди.
Над Ним присутні всі сміялись,
А Він просив: «Води... Води...».

«Себе віддам у твої руки!» -
Він раптом гучно закричав,
І закінчились Його муки -
Бог Його душу вмить забрав.

На третій день до Його Гробу
Прийшла Марія Пресвята,
Та не побачила нікого,
Лиш охоронці спали там.

«Чого шукаєш серед мертвих?
Шукай Його серед живих.
Ісус, Твій Син, воскрес із мертвих!» -
Марії Ангел відповів.

«Ісус Христос воскрес! Живий Він» -
Співали Ангели з небес,
І чудо це у всьому світі
Було найбільшим із чудес.

Минуло два тисячоліття,
Та наша радість не мине:
Христове Світле Воскресіння -
Великдень, свято весняне.

Паски ми святимо у церкві,
І знову чути нам з небес:
«Ісус Христос воскрес із мертвих!»
«Христос воскрес!» - «Воістину воскрес!».

Переклад на українську мову відомої пісні Льва Лещенка "День Победы", 8 травня 2007 року:

Перемога

1 куплет.

Перемога... Ти далекою була,
Як той вогник, що, жевріючи, палав...
Кілометрами в пилюці ми ішли -
Ми цей День все наближали, як могли!

Приспів:

Цей День Перемоги порохом пропах
Це і свято з сивиною на скронях,
Це і радість зі сльозами на очах -
Перемога, Перемога, Перемога!

2 куплет.

Дні і ночі у Мартенівських печах
Ми кували Перемогу на плечах.
Дні і ночі битву важко ми вели -
Ми цей День все наближали, як могли!

Приспів:

Цей День Перемоги порохом пропах
Це і свято з сивиною на скронях,
Це і радість зі сльозами на очах -
Перемога, Перемога, Перемога!

3 куплет.

Здрастуй, мамо! Повернулись ми не всі...
Як же добре нам пробігтись по росі!
Пів-Європи обійшли ми, пів-Землі -
Ми цей День все наближали, як могли!

Приспів (2):

Цей День Перемоги порохом пропах
Це і свято з сивиною на скронях,
Це і радість зі сльозами на очах -
Перемога, Перемога, Перемога!

Пісня про осінь, написана на мотив пісні Оксани Білозір "Листопад". Листопад 2007 року:

Ця мінлива осінь.

1 куплет.

От і минуло тепле літо, пожовкло листя у лісах,
Уже цвітуть осінні квіти, багрянцем вкрилася трава.
Птахи гуртом летять у вирій, і якось сумно на душі:
Усі мої рожеві мрії ця осінь стерла до межі.

Приспів:

І летить, все летить листя ждете й багряне,
Я свідомість свою загубив у тумані...
Що ж ти робиш, скажи, нащо лист опадає?
Та не слуха вона - теплі дні вже минають...

2 куплет.

Хоч осінь щедрою буває - плоди з дерев збираю я, -
В осінніх зливах замовкає останній поклик журавля..,
Непередбачувана осінь, як наречена з-під вінця -
Мінливу пору року й досі ніхто не вивчив до кінця.

Приспів (2 рази):

І летить, все летить листя ждете й багряне,
Я свідомість свою загубив у тумані...
Що ж ти робиш, скажи, нащо лист опадає?
Та не слуха вона - теплі дні вже минають...

Наступний вірш - так званий "тематичний". Моя мама працює на підприємстві, яке займається перевіркою якості питної води. Використана у вірші скорочена назва цього підприємства КП «ПТП „Вода"» розшифровується так (російською мовою): Комунальное Предприятие  «Производственно-Технологическое Предприятие „Вода"».

КП КП «ПТП „Вода"» посвящается

Она для нас всего дороже,
Она, как воздух, нам нужна,
И без неё мы жить не можем.
Она... Прозрачная вода...

Есть на Малиновской, 17,
Организация одна.
Не нужно долго изъясняться,
Сказать чтоб, как она важна.

Везут туда с колонок воду,
И формируют пробы там.
Их принимают на черёде
Работники КП «Вода».

Бактериологи и химики,
И вирусолог тоже здесь.
Они без всякой лишней «лирики»
Расскажут правду о воде.

Каких и сколько элементов,
Какая цветность, мутность в ней,
И то количество процентов
Сравнят с таблицей на столе.

Вы можете не сомневаться,
Если вам скажут: «Всё ОК».
Профессия такая, братцы -
Быть им экспертами в воде.

А если вдруг чего случилось,
Отчёт подробный вам дадут,
И пробы той, в которой вирус,
Анализ снова проведут.

Мы пьём проверенную воду,
Мы знаем, если что не так:
Они в любое время года
Работают на благо нас.

Пусть в капельке воды прозрачной
Увидит каждый  человек
Их лица,   что  сияют счастьем,
Служением лишь  ей - воде.

Пускай живёт и процветает
Организация всегда!
Название не забываем —
КП «ПТП „Вода"»!!!

Багато з вас, певне, читали чи чули про книгу Джона Рональда Руела Толкієна "Володар Перснів". Наступна пісня про ельфів - найчарівніших істот на Землі. Вони з'явились на нашій планеті раніше за всі інші раси, жили у Лорієні - чарівному Лісі у Середзем'ї, а після перемоги Союзу Дев'яти - чотирьох гобітів, ельфа, напівельфа, гнома, чарівника та людини - над Сауроном Чорним вони відпливли за Море, і ніхто з людей їх більше не бачив... У пісні використано Стародавну мову ельфів - Сіндарін, якою слово "ельф" звучить як "квенді". Написана у січні 2008 року:

Эльфы были первыми

1 куплет

Их красота пленит любого, их голос зачарует всех,
На Синдарине скажут слово — прекрасней в мире существ нет.
Польётся песня — и застынет, внимая, лес, поля и дол.
Они как ангелы земные, как свет, с небес что снизошёл.

Припев:

Перворожденный народ, идеала воплощенье —
На земле они живут со времён её творенья.
«Наяватар вапарол, китаель лафарыми»:
Снова их черёд пришёл — эльфы были первыми...

2 куплет.

Давно не видели следа мы эльфийских тех волшебных ног,
И где живут, где обитают - об этом знает только Бог.
И только в летописях дивных, дошедших с глубины веков,
Легенды эти сохранились: «А килаэ, о солькэ тов...».

Припев.

Перворожденный народ, идеала воплощенье —
На земле они живут со времён её творенья.
Наявата вапарол, китаель лафарыми:
Снова их черёд пришёл — эльфы были первыми...

3 куплет.

Мы, люди, черствыми все стали, мы все танцуем «гоп-ца-ца»,
И часто так не понимаем, что стоит слово мудреца.
Душа, проснись, почувствуй ветер, ведь Лориен тебя зовёт:
«А кадэ ласа, мона лэти - ни квенди намоель тапот!».

Припев.

Перворожденный народ, идеала воплощенье —
На земле они живут со времён её творенья.
Наявата вапарол, китаель лафарыми:
Снова их черёд пришёл — эльфы были первыми...

Бридж (разговорно):

Мирана соль нарасэ, сиквита та нурманэс, навиэль.
Сакавам а ни росмана, Лориэн а ти куэк пасарима...
Квенди паранос, кистарма расэ ти думанаель.
Моти сути.... Квенди тук... Квенди лашот...

Припев (2 раза):

Перворожденный народ, идеала воплощенье —
На земле они живут со времён её творенья.
Наявата вапарол, китаель лафарыми:
Снова их черёд пришёл — эльфы были первыми...

Си квенди. Си намоэль...

До речі, останні слова цієї пісні перекладаються як "Будь ельфом. Будь прекрасним". Я думаю, це побажання не можна ігнорувати.
А наступна пісня - про любов з першого погляду. Написана у травні 2007 року:

С тобою навсегда

1 куплет.

Я, однажды гуляя аллеями парка,
Прячась от палящего солнца лучей,
Увидала тебя - это было так ярко,
Будто вспыхнули вдруг миллионы свечей.

Припев:

А я с тобою навсегда, ты мой единственный на свете!
Нас не разлучат нас никогда, и будем вместе мы навеки!
Тебя я буду целовать, ведь для меня ты стал судьбою!
Никто не сможет помешать создать нам рай вместе с тобою!

2 куплет.

Ти в моєму житті так раптово з'явився,
I цю мить я навік закарбую в собі.
Як на тебе в ту мить тільки лиш подивилась,
Зрозуміла я враз: це - любов назавжди!

Приспів:

А я з тобою назавжди, ти мій єдиний в цілім світі!
Нас не розлучать ніколи, ми разом будемо навіки!
Тебе я буду цілувать — нас разом доля поєднала,
I щоб одне «люблю» сказать, життя нам всього буде мало...

А я з тобою назавжди, ти мій єдиний в цілім світі!
Нас не розлучать ніколи, ми разом будемо навіки!
Тебя я буду целовать, ведь для меня ты стал судьбою!
Никто не сможет помешать создать нам рай вместе с тобою!

А я с тобою навсегда, ты мой единственный на свете!
Нас не разлучат нас никогда, и будем вместе мы навеки!
Тебе я буду цілувать — нас разом доля поєднала,
I щоб одне «люблю» сказать, життя нам всього буде мало...

Є така відома приказка - "Надія вмирає останньою". От про надію і про вітер, що її приносить, наступна пісня, написана у лютому 2008 року:

Ветер надежды.

1 куплет.

Когда ты отчаялся, нету уж сил,
И грусть, и тоска тебя одолели,
То ветер надежды к тебе постучит.
Открой ты тогда ему окна и двери.

Припев:

Надежда - всему голова,
Надежда с нами всегда!
Отчаялся пусть - не забудь:
Ветер надежду поможет вернуть!

2 куплет.

Впусти ты надежду в свой дом, и тогда
Увидишь, что легче на сердце вдруг станет.
Печали, заботы уйдут навсегда,
Надежду же ветер раздует, как пламя!

Припев:

Надежда - всему голова,
Надежда с нами всегда!
Отчаялся пусть - не забудь:
Ветер надежду поможет вернуть!

3 куплет.

Надежда нужна всем, кто хочет найти
Утеху, покой в том бушующем мире.
Надежда придёт - только ты позови.
Надежда придёт. Ты открой только двери.

Припев (2 раза):

Надежда — всему голова,
Надежда с нами всегда!
Отчаялся пусть - не забудь:
Ветер надежду поможет вернуть!

Поможет вернуть...

Дружба. Це поняття кожен пояснює по своєму. Про дружбу пісня, написана у грудні 2007 року:

Вместе – одна семья.

1 куплет.

Когда один на этом свете, боишься ты всего.
Ты как чужой здесь на планете, и нет тут никого.
И только с другом есть дорога, поможет он тебе,
А как друзей у тебя много, то радостно тебе.

Припев:

Давно подружились, ребята, мы с вами!
Это скажешь мне ты, скажу тебе я.
Мы никогда не расстанемся с вами –
Мы все будем вместе, ведь мы – как семья!

2 куплет:

В беде ты с другом защищённый – поможет он тебе,
И вот летишь ты, окрылённый, навстречу злой судьбе.
Пусть бури свищут, снег лохматый тебя сбивает с ног –
Друзья – надёжная ограда. Пусть им поможет Бог.

Припев:

Давно подружились, ребята, мы с вами!
И скажешь мне ты, и скажу тебе я:
Уже никогда не расстанемся с вами –
Мы все будем вместе, ведь мы – как семья!

Часом наше життя буває важким, ми скаржимось на життя, шукаючи причину негараздів і проблем. А, може, проблема в нас? Може, іноді просто потрібно відкласти на деякий час всі, на перший погляд, найнагальніші справи, і просто помріяти... Адже наше життя - це мрії! Пісня написана у травні 2006-го.

Вся наша жизнь – мечта.

1 куплет.

Когда рождается ребёнок, он хочет всё понять:
Что в этой жизни происходит и чего ему ждать,
Ещё не знает он проблем, вокруг лишь красота,
Весь мир так сказочно счастлив, вся жизнь - это мечта.

Припев:

«Вся наша жизнь - мечта, надежны и желанья,
Вся наша жизнь - мечта» - я повторяю вновь.
Ты в сказку дверь открой - нет горя и страданий,
Но есть воспоминанье, что наша жизнь - любовь.

2 куплет.

Вот станет взрослым человек, серьёзным будет он,
И график будет у него: работа-дети-сон.
Но в этом возрасте у нас присутствует пока
То чувство странное, что жизнь - это любовь, мечта.

Припев:

«Вся наша жизнь - мечта, надежны и желанья,
Вся наша жизнь - мечта» - я повторяю вновь.
Ты в сказку дверь открой - нет горя и страданий,
Но есть воспоминанье, что наша жизнь - любовь.

3 куплет.

Вот постарел уж человек, на отдых он пошёл,
И внуки бегают за ним, он жизни смысл нашёл.
Но снова молодость в душе и сердце всё поёт:
Люби, мечтай, будь счастлив ты, пока судьба даёт.

Припев (2 раза):

«Вся наша жизнь - мечта, надежны и желанья,
Вся наша жизнь - мечта» - я повторяю вновь.
Ты в сказку дверь открой - нет горя и страданий,
Но есть воспоминанье, что наша жизнь - любовь.

Чи часто ви дивитесь на зорі? На зорі можна дивитись безкінечно і, дивлячись на них, мріяти, пригадувати найприємніші моменти життя... Закохані завжди бажають подарувати одне одному зірку з неба, а коли кохаєш, то ніби літаєш між зірками. Політаймо й ми трошки разом з наступними рядками, написаними у березні 2008 року:

Зірки на небі

1 куплет.

Ніч навколо... День погас... Все заснуло але до ранку...
Лиш не спимо ми з тобою в цю чудову ніч казок...
Ти мій милий, мій коханий, ще далеко до світанку,
Так давай же удвох зараз полетімо до зірок!

Приспів:

Зірки на небі і місяць світить,
І нам до ранку іще є час.
Ми між зірками будем летіти –
Ніхто й ніколи не розлучить нас...

2 куплет.

Королева Ночі знову володіння об'їжджає,
Десь далеко чути в лісі тихе ухання сови...
В цю чарівну мить я скажу: «Любий, я тебе кохаю!»,
І мені ти подаруєш сяйво місяця й зірки.

Приспів:

Зірки на небі і місяць світить,
І нам до ранку іще є час.
Ми між зірками будем летіти –
Ніхто й ніколи не розлучить нас...

3 куплет.

Небосхил стає червоним, красне сонце знову сходить,
Гаснуть зорі всі на небі, вже і місяць десь пішов...
Але день буде коротким - він, як все в житті, проходить,
Знову ніч прийде, і будем до зірок летіти вдвох.

Приспів (2 рази):

Зірки на небі і місяць світить,
І нам до ранку іще є час.
Ми між зірками будем летіти –
Ніхто й ніколи не розлучить нас...

Ніхто й ніколи... не розлучить... нас...

І, нарешті, остання пісня. І знову про небо. А представляючи її, пригадується пісня Каролінки "Верни мою любовь", у якій зірка просить у неба: "Небо, небо, утоли мою боль, забери всё, что хочешь - верни мне мою любовь". "Під впливом" цієї пісні, у липні 2008 року я написав свою, у якій героїня теж просить у неба повернути її милого:

Небо.

1 куплет.

Коли на землю ніч спада, дивлюся я на небо.
Воно твій погляд нагада, бо зорі - очі в тебе.
І сонце вийде, ранок знов - на небо все дивлюся:
«О, де ж ти є, моя любов?» - на небо я молюся.

Приспів:

Небо, небо, розкажи, де ходить мій милий?
Небо, небо, підкажи, чи я маю крила?
Полечу я в небо знов, відшукаю тебе...
Небо - то моя любов, милий мій у небі...

2 куплет.

Як небо хмари облягли, як дощ впаде на землю,
Я знаю: дощем плачеш ти, сумуючи без мене.
Я розгоню ті хмари злі, і знову буде сонце -
Це ти промінням на чолі заглянеш у віконце.

Приспів:

Небо, небо, розкажи, де ходить мій милий?
Небо, небо, підкажи, чи я маю крила?
Полечу я в небо знов, відшукаю тебе...
Небо - то моя любов, милий мій у небі...

3 куплет:

Хоч осінь прийде золота, хоч сніг лежить лапатий,
Не згасне в нас любов свята, все буду я кохати.
Впаде росою навесні твоя сльоза солона...
Та знову солодко мені - любов не охолоне.

Приспів:

Небо, небо, розкажи, де ходить мій милий?
Небо, небо, підкажи, чи я маю крила?
Полечу я в небо знов, відшукаю тебе...
Небо - то моя любов, милий мій у небі...

Полечу я в небо знов, відшукаю тебе...
Небо - то моя любов, милий мій у небі... 

Ось такі вірші. Вони охоплюють діапазон від грудня 2005 до липня 2008 року. Їх 15, і це ніби символічно. Мені приємно, що це число збіглося з кількістю років перебування Кароліночки на естраді. Кожен цей вірш я ніби "віддаю" кожному з цих років.
А завершити я хочу ще однією піснею - присвятою нашій улюблениці, нашій чарівній, незрівнянній, неперевершеній АНІ ЛОРАК. Адже я люблю її, люблю її творчість, і мені хочеться сказати це. Написаний він сьогодні, а мотив, я думаю, ви й самі впізнаєте.
 

Кароліночці.

1 куплет

Знов вийшло так – твої пісні почув я,
І це був знак - в ту мить раптом відчув я.
Твій голос враз мене причарував,
Твої пісні, мов тихий шепіт трав…
Ты станешь морем, как волна, ласкаешь,
И взор волшебный в небо устремляешь…
А вдруг поднимешь руки, и пред нами
Уж «Shady Lady» с яркими глазами!

Приспів:

Розкажи мені, чому красива ти?
В світі кращої за тебе не знайти!
А улыбкой ты приворожишь меня…
Ну скажи, зачем я так люблю тебя?

2 куплет.

Хочу з тобою кожну мить прожити,
Бо неможливо тебе не любити.
И когда свет в моём окне погаснет,
Как солнце, ты придёшь в моё ненастье.

Приспів:

Розкажи мені, чому красива ти?
В світі кращої за тебе не знайти!
А улыбкой ты приворожишь меня…
Ну скажи, зачем я так люблю…

Расскажи ты мне о красоте земной.
В мире лучших нет, век буду я с тобой!
А усмішкою чаруєш ти мене…
Так скажи, чому я так люблю тебе?

Отредактировано Алекc (2008-07-16 16:21:50)

+2

6

Привет, Алекс! mae govannen, mellon!
Обои отличные, фанфик интересный, я не сразу врубился, что это выдумка, помогла нестыковка - Шейди Леди и День Независимости... :)
Насчет стихов - а что за эльфийский язык ты использовал? Как толкинист-лингвист и кхуздуловед могу сказать - на синдарин не похоже... :)

-1

7

Алекc, интересные стихотворения :)
молодец!

0

8

http://data7.gallery.ru/albums/gallery/129953--14087707-h200.jpg

Отредактировано Алекс (2008-07-27 21:59:48)

0

9

Алекс, две любимицы сердца?

0

10

Аннушка, да

0

11

Класно молодец

0

12

Алекс, продовжуй в томуж дусі... :writing:

0

13

молодчинко! особливо остання шпалера!))

0

14

Да уж, последняя обойка - просто бомба!!! :)))) Молодец Алекс! И стихи оч красивенные. Продолжай в том же духе ;) Особенно меня улыбнул первый стих про 13 лет :) пять балов!

0

15

Одна из моих самых любимых украиноязычных песен Каролиночки - "Я стану морем" - теперь зазвучит и по-русски. Перевод мой:

АНИ ЛОРАК – Я СТАНУ МОРЕМ
(руский перевод песни)

1 куплет

Не держи меня, не нужно, не держи –
Всё равно уйду из объятий я.
Снова отрекусь я от любовных чар,
И улечу, улечу…

Припев:

Вновь плывёт река – я вместе с ней плыву,
Отпусти меня, я стану морем.
Я мгновенье здесь, но не наяву –
Я как та река, что станет морем…

2 куплет

И в ладонях снег тает через миг –
Я была твоя, был ты только мой.
А твоя любовь, как дождь, который лил,
И больше нет, больше нет…

Припев:

Вновь плывёт река – я вместе с ней плыву,
Отпусти меня, я стану морем.
Я мгновенье здесь, но не наяву –
Я как та река, что станет морем…

Вновь плывёт река – я вместе с ней плыву,
Отпусти меня, я стану морем.
Я мгновенье здесь, но не наяву –
Я как та река, что станет морем…

Отредактировано Алекс (2008-08-07 15:41:10)

+1

16

МЕЛОДІЯ КОХАННЯ

1 куплет.

«Чому сумуєш ти, коханий?» – тебе питаю я.
Ти подивись – яскравий ранок, і сонечко сія.
Його тепло нас двох зігріє, навкруг така краса!
І новий день дає надію, й співають небеса.

Приспів:

І знов звучить піднесено мелодія кохання.
Мені з тобою весело, і здійсниться бажання.
У танці закружляємо з тобою ми удвох,
І пісню заспіваємо про цю святу любов.

2 куплет.

Ти розділи разом зі мною і радість, і печаль,
І вдвох підемо ми з тобою в прекрасну синю даль…
Тебе я ніжно поцілую, відчую подих твій,
Хвилини щастя подарую – і ти навіки мій!

Приспів:

І знов звучить піднесено мелодія кохання.
Мені з тобою весело, і здійсниться бажання.
У танці закружляємо з тобою ми удвох,
І пісню заспіваємо про цю святу любов.

У танці закружляємо з тобою ми удвох,
І пісню заспіваємо про цю святу любов.

ГОДИННИК

1 куплет

Секунди, хвилини, години – усе так відносно в житті…
«Тік-так» – промовляє годинник, рахує роки золоті…
Годинник, повірте, не винен, що ми не цінуємо час,
Та час – кращий лікар людини, і він вже не пройде повз нас.

Приспів:

Можна виміряти час, можна кадр зупинити,
Та не можна повернути те, що втрачено навік.
Тож подумай добре ти перед тим, як щось робити –
На годинник подивись і збережи щасливу мить.

2 куплет.

І стрілки закрутяться знову, і день перед нами пливе,
І раптом, немов випадково, життя все повз нас промайне.
Годинник нічого не знає, не має бо пам’яті він,
Лише по собі залишає останній, прощальний той дзвін.

Приспів:

Можна виміряти час, можна кадр зупинити,
Та не можна повернути те, що втрачено навік.
Тож подумай добре ти перед тим, як щось робити –
На годинник подивись і збережи щасливу мить.

3 куплет.

Годинники різні бувають – призначення в них всіх одне.
Людина старіє, вмирає – годинник віддзвонить про це.
Минають роки і століття, відходить усе в небуття,
Лиш вічним лишився годинник – мірило людського життя.

Приспів (2 рази):

Можна виміряти час, можна кадр зупинити,
Та не можна повернути те, що втрачено навік.
Тож подумай добре ти перед тим, як щось робити –
На годинник подивись і збережи щасливу мить.

0

17

Давно вже хотів перекласни пісню "The Dream Of Brighter Day" на українську мову. І ось нарешті це зробив:

Ані Лорак - Яскравий день

1 куплет

У снах своїх я бачила плач квітки,
І крик її зривав всі небеса.
Ти йшов вперед, до неї йшов безстрашно,
Їй сльози втер, й вона знов зацвіла.

Приспів:

Гей, світло навкруг розлилось, і майбутнє не збулось,
Душа зраджена болить - відчуй цю мить!
А якщо це ти і я, а якщо наше життя?
І ми зробимо разом яскравим день!

2 куплет.

Слова усі нічого вже не варті,
Невдалиий хід - молися і плати.
Руку тримай: даєш - то збережешся,
Як зникне біль, яскравим буде день.

Приспів:

Гей, світло навкруг розлилось, і майбутнє не збулось,
Душа зраджена болить - відчуй цю мить!
А якщо це ти і я, а якщо наше життя?
І ми зробимо це знов, коли разом!
Світло навкруг розлилось, і майбутнє не збулось,
Душа зраджена болить - відчуй цю мить!
А якщо це ти і я, а якщо наше життя?
І ми зробимо разом яскравим день!

Бридж:

Молюсь... в любові серце б'ється...
Я знаю... Знаю - яскравим буде день!

Приспів:

Гей, світло навкруг розлилось, і майбутнє не збулось,
Душа зраджена болить - відчуй цю мить!
А якщо це ти і я, а якщо наше життя?
І ми зробимо разом яскравим день!

Отредактировано Алекс (2008-08-27 23:03:51)

+1

18

http://data7.gallery.ru/albums/gallery/129953--14087698-h200.jpg

Отредактировано Алекс (2008-08-30 11:15:55)

+1

19

Алекс:cool:

0

20

Алекс, мне понравилась обойка последняя и переводы песен - очень !
молодец :)

натхнення тобі!

0

21

Вот на днях, а точнее, 31 августа, показали на ТРК "Киев" сольник Каролинки "Там, де ти є". Это концерт 2002 года - первый сольник нашей звёздочки на большой сцене НД "Украина". Из него меня просто до глубины души тронула песня "Нежность" - это нечто... А как Каролиночка её исполняет - это ж заслушаться можно!..  Именно эта песня меня вдохновила на создание 2-х обоин с любимой певицей.

Первая - на тему песни "Нежность":

http://data7.gallery.ru/albums/gallery/129953--14087681-h200.jpg

А вот - на тему песни "Я стану морем":

http://data7.gallery.ru/albums/gallery/129953--14087658-h200.jpg

+1

22

Алекс, молодчага! :cool:

0

23

Алекс,молодец!!!

0

24

Цього року пісні і кліпу Ані Лорак «Я вернусь» виповнилось 10 років! 10 років пройшло, але вона все ще живе, і буде ще довго жити  у серці кожного справжнього шанувальника Кароліни. Вона вже стала легендою... Отже, до своєрідного «ювілею» я представляю переклад цієї пісні українською мовою.

АНІ ЛОРАК – ПОВЕРНУСЬ

1 куплет.

В небо піднявся вже літак, вже він прощальний подав знак,
І відлітаю я…
Вище і вище я лечу, хоча цього і не хочу,
Але вір, любов моя.

Приспів:

Повернусь птахом перелітним,
Знову ранком ним з’явлюсь у твоєму я вікні.
Повернусь – знову буду вільним,
Повторюся я ще раз хоч на мить в долі твоїй.

2 куплет.

Ти – моя радість і печаль, ти не кажи мені «прощай» –
Ти збережи любов…
Але я знаю, що ти є – чую я серце твоє,
Й повернусь до тебе знов!

Приспів:

Повернусь птахом перелітним,
Знову ранком ним з’явлюсь у твоєму я вікні.
Повернусь – знову буду вільним,
Повторюся я ще раз хоч на мить в долі твоїй…

Бридж:

Якщо в світлу мить грім у небі загримить,
Знай, що то я кличу так тебе…
І рясним дощем сліз потік мій зашумить –
Змиє назавжди печаль з тебе…

Приспів:

Повернусь птахом перелітним,
Знову ранком ним з’явлюсь у твоєму я вікні.
Повернусь – знову буду вільним,
Повторюся я ще раз хоч на мить в долі твоїй…

Бридж:

В небо піднявся вже літак… Повернусь…
Вже він прощальний подав знак… Повернусь…

Ти збережи свою любов… Повернусь…
Я повернусь до тебе знов… Повернусь…

+1

25

Алекс написал(а):

переклад цієї пісні українською мовою

але це вільний переклад наскільки я бачу, чи не так?

молодець

0

26

Алекс, все классно вообще)))))))))))))))

0

27

супер!спасибо!

0

28

Аннушка написал(а):

але це вільний переклад наскільки я бачу, чи не так?

Ну, мабуть так.

0

29

Саша молодец)))

0

30

Мне нравится) :cool:  :cool:

0